Regulamin Strony

1.  Produkty oferowane w sklepie Good Design Only są w większości produktami używanymi, noszącymi różne oznaki czasu i użytkowania. Wszelkie zniszczenia powstające w miarę używania mogą wpływać na jakość przedmiotu, jednak przede wszystkim związane są ze szczególnym charakterem i wynikają z właściwości oferowanych produktów.
2.  Zdjęcia produktów odzwierciedlają ich kolor, fakturę i stan. Kolory produktów na zdjęciach wskutek różnej rozdzielczości ekranu, na którym zdjęcia są wyświetlane mogą różnić się nieznacznie od rzeczywistości.
3.   Kliknięcie przycisku “Kupuję i płacę” jest równoznaczne z oświadczeniem wiedzy Kupującego o złożeniu zamówienia pociągającego za sobą obowiązek zapłaty.
4. Dane osobowe klientów sklepu internetowego podlegają przetwarzaniu wyłącznie w celu realizacji zamówienia
5. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący.

6. Kupujący ma prawo do rezygnacji z zamówienia  w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki lub osobistego odbioru towaru
7. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu zakupionych produktów.
8. Towar zwracany nie może nosić oznak uszkodzeń. Każdy przedmiot musi być kompletny i prawidłowo zapakowany.
9. Formą płatności za towar jest przelew bankowy na wskazane konto bankowe. Forma płatności za pobraniem lub odbiór osobisty możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym.

10. Sklep zastrzega sobie możliwość odstąpienia od zamówienia w przypadku niemożności jego realizacji np. do miejsc trudno dostępnych, nieopłacenia zamówienia itp.
11. Zamówienia realizowane są zazwyczaj w ciągu 48 godzin od daty potwierdzenia zamówienia. W szczególnych sytuacjach może ulec wydłużeniu.

12. Sklep zawsze służy pomocą ale nie ma wpływu na opóźnienia dostawy przez firmy kurierskie

Shopping Cart